


1 840 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 160 см |
| Обхват талії | 166 см |
| Обхват стегон | 180 см |
| Вид виробу | Парео |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | шифон |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Універсальний |