


1 790 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/58 |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | трикотаж "джерсі |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |