


2 450 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват грудей | 135 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Міжнародний розмір | 6XL/7XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | плащевка |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Стан | Новий |