






2 750 ₴
Показати оптові ціниПЕРЕД замовленням уточнюйте наявність розміру!! Модна жіноча зимова парка пуховик Код товару Лінія 77, колір чорний вставка беж, скремова та червона Довжина виробу 80 Модна куртка з водовідштовхувальної плащової тканини "8484" і утеплена тинсулейтом 300 Megasynt. Застібка-блискавка Розмірний ряд 44.46,48,50,52.Повномірки Модель повномірна.ЗАМІРИ ПО ВОРХУ ІЗЕЛІЯ, НІЖЕ ЕСТ ТАБЛИЦА ПАФІГУРЕ Розмірна сітка: 44р : ПОГ — 47-48, ПОТ — 46-47, ПОБ — 52, Плече — 41; 46р. : ПОГ - 49-50 , ПОТ - 48-49 , ПОБ — 54, Пл 42; 48 р: ПОГ — 52 -53, ПОТ — 51-52, ПОБ — 56. , Пл - 43 ; 50р : ПОГ — 54-55, ПОТ -53-54 , ПОБ - 58, Пл - 44 ; 52р : ПОГ — 56-57, пОТ — 55-56, ПОБ— 59-60, Пл — 44.5
ЗАМІРИ ПЗ ФІГУРІ 
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Зима |
| Склад | поліестр |
| Вид утеплювача | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Стан | Новий |
| Фасон пуховика | Напівпальто |
| Стиль | Міський |
| Мембрана | False |