


2 440 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | Полиэстр |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Стан | Новий |