


2 890 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | поліестр |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Стиль | Міський |