





1 850 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | Тканина тоненький льон зі штрих-смужкою |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Довжина рукава вироба | 39 см |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |