






1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 181 см |
| Обхват талії | 160 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | трикотаж |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |