





2 890 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Зима |
| Склад | поліестр |
| Вид утеплювача | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Фасон пуховика | Напівпальто |
| Стиль | Міський |
| Мембрана | Ні. |