


1 870 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/56 |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват стегон | 170 см |
| Вид виробу | Парео |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Склад | гіпюр |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина | 140 см |
| Стан | Новий |