






1 740 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина | 80 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Обхват грудей | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 см |